FAQ: Ehliyet Sınavına Nerede Gireceğim? - Lisans Sınavı sitesi - Sürüş okulu ve sürüş

FAQ: Ehliyet Sınavına Nerede Gireceğim?

Ehliyet sınavı nerede yapılıyor Ankara?

Elektronik sınav İlçemiz Sincan’da, Osmanlı Mah. Kova Sok. No: 7/A SİNCAN/ ANKARA adresinde haftanın her günü yapılmaktadır. Hafta içinde17:00 dan sonra, hafta sonunda ise değişik seanslarda yapılmaktadır.

Direksiyon sınavı nerede yapılıyor?

Direksiyon Sınavı M.E.B. İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlenmiş trafiğe açık alanda düzenlenir.

Bursa ehliyet sınavı nerede?

Yeni sınavlar Ekim 2017 den itibaren Osmangazi Güneştepe mahallesinde yapılmaktadır. Trafiğin az yoğunlukta olduğu güneştepe mahallesindeki sınav güzergahı aşağıdaki grafikteki gibidir. Yeni sınav güzergahında sınavlar “ 2. Meşe Caddesi”nden başlayacaktır.

Aydın Ehliyet sınavı nerede?

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü E- Sınav Merkezi, sürücü kursları, Fatih Mah., 1124. Sok., Efeler, Aydın, Türkiye – Yandex Haritalar.

Ehliyet Sınavı Online mı?

Sınav tamamen dijital ortamda yapılmakta ve 1 saat içinde sonucunuzu öğrenip elektronik sınavdan sonra en yakın tarihte direksiyon sınavına girebiliyorsunuz.

E-sınav merkezlerinde dolap var mı?

Bina dünyadaki örnekleri arasında en büyüğü. Tam 50 bin metrekarelik bir alan üzerine kuruldu. 5 bin sınav kabini, 5 bin de emanet dolabı var. Adaylar hem kabindeki kameralarla, hem de binayı farklı açılardan gören 372 adet ortam kamerasıyla adım adım izleniyor.

Direksiyon sınavında ne yapmalıyım?

Direksiyon sınavlarında uygulanan 5 temel parkur ve trafik ortamında araç kullanımına bakılır. Bunlar; araç tanıma ile başlayıp, panik fren, 25 metre geri gelme, paralel park, rampa kalkış ve L park parkuru şeklindedir. Detayları aşağıdaki direksiyon sınav filminden izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: E Sınav Ehliyet Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Direksiyon sınavını geçemeyen ne zaman girer?

Direksiyon sınavından kalan bir aday hemen tekrardan başvuru yapması gerekir. Ancak bu başvuru hemen onaylanmayacaktır. Bunun için bekleme süreci 15–20 gün arasında değişir.

Kemerburgaz Ehliyet sınav yeri nasıl gidilir?

Eyüp şehrinde Kemerburgaz Direksiyon Sınavı Sınav Yeri konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

  1. H-2. Mecidiyeköy Metrobüs.
  2. Mecidiyeköy Avm.
  3. 48A. Kazlıçeşme Marmaray.
  4. 48E. Eminönü
  5. 48L. 4.Levent Metro.

Izmirde ehliyet sınavı nerede yapılıyor?

Bakanlığımız tarafından uygulaması yaygınlaştırılan elektronik sınav merkezinin kurulumu bitmiş, görev alacak E- Sınav Uygulama ve İzleme Sorumlularının eğitimleri tamamlanmıştır. E- Sınav Salonumuzda MTSAS teorik sınavları yapılmaktadır.

Bursa E sınav merkezi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ÖSYM Sınav Merkezi yakınından geçiyor: 35/G, 4/G, 48/A, B/24, E /12.

MEB elektronik sınav ne zaman?

MEB tarafından belirlenir. 1-10 Ocak 2021 ” Hafta Sonları Yapılacak. 2021/MTSK e- Sınavı Haftanın 7 (Yedi) Günü 81 İldeki e- Sınav Salonlarında, Randevulu Sistemle Gerçekleştirilecektir. Ehliyet sınavı için her ayın 1’i ile 10’u arası ehliyet başvuruları alınır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector